Добро пожаловать
Вход / Регистрация
КУПИТЬ ПЧЕЛОПАВИЛЬОНЫ

Повний життєвий цикл бджоли

Спасибо! Поделитесь с друзьями!

URL

Вам не понравилось видео. Спасибо за то что поделились своим мнением!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


29 Просмотры

Описание

Медоносні бджоли розвиваються в чотирьох різних етапах життєвого циклу: яйце, личинка, лялечка, і доросла бджола. Загальний час розвитку трохи варіює між трьома кастами (видами*) бджіл, але взагалі  процес перетворення той же: 24 дні для трутнів, 21 день для робочих бджіл і 16 днів для маток.


Медоносні бджоли починаючи з яйця


Процес змін медоносних бджіл починається, коли матка відкладає яйце. Ви повинні знати, як визначити яйця, тому що це одна із самих основних і важливих навичок, необхідних для розвитку Вас, як бджоляра. Це не просте завдання, тому що яйця дуже крихітні (довжиною всього близько 1,7 міліметра). Але знахідка яйця є одним з найвірніших способів, щоб підтвердити, що ваш матка жива і здорова. Це навик, який Ви будете використовувати майже кожен раз, коли ви оглядаєте ваш вулик.


Матка кладе одне яйце в кожну комірку, яка була очищена й підготовлена бджолами-працівницями для виведення нового розплоду. Комірка повинна бути бездоганною або вона переходить до іншої.
Зверніть увагу на форму яєць подібну до рису, і як матка розміщує їх "стоячи" в комірці.Якщо вона вибере комірку розміром для робочої бджоли, вона випускає запліднене яйце в клітку. Це яйце розвивається в робочу бджолу (жіночої статі). Але якщо вона вибирає більш широку комірку трутневого розміру, матка відкладає незапліднене яйце. Це яйце розвивається в трутня (чоловічої статі). Бджоли-робітниці, які будують комірки є ті, які регулюють співвідношення робочих бджіл (жінок) і трутнів (бджіл-чоловіків) . Вони роблять це шляхом створення невеликих клітин для робочих бджіл (жінок), і великих комірок для трутнів (чоловіків).


Матка відкладає яйце у вертикальному положенні (які стоять на кінці) в нижній частині комірці. Ось чому його так важко побачити. Коли ви дивитеся прямо вниз у комірку, ви бачите найменший діаметр яйця, який всього в 0,4 міліметра завширшки.Бджоли
Бджільництво
Пасіка

Написать комментарий

Комментарии

Комментариев нет.
RSS
КУПИТЬ ПЧЕЛОПАВИЛЬОНЫ